Chovejme se tak, aby skály zůstaly v dobrém stavu i pro další generace!
Lezecké podmínky:
Skály suché,
lezení povoleno!

21. 5. 2018
Skály
Co je potřeba vědět a znát,
když jedu lézt na
Hruboskalsko?
Zápis vzkazu na server hruboskalsko.cz
cmd=44&id_matka=1602
 Obsah vzkazu:

Vážení,

V letech 1972 - 73 jsem natocil v Ceském ráji cernobílý film s tehdejšími lezci jako Plachecký - Jošcík údolní Kapelník, Pišta Berežný  - Ludek Šlechta Nová ceská na Kobylu, nebo preskok Mocka na Palcát. Filmy jsem nechal zdigitalizovat na formát HD 1920x1080px což je vhodný formát i pro kino. Protože v té  dobe nebyl direktní zvuk, tak to nyní musím udelat v postprodukci. Pujde o natácení smerovým mikrofonem na tyci do výšky trí metru podle napsaných dialogu a film budu mít na tabletu, podle kterého by se to delalo.Potreboval bych soucinnost s nekolika lezci. Za to bych na chatu venoval k výzdobe fotky ze sedmdesátých let.

Na Hrubici budu od 28.5.2016 do  5.6.2016. Jmenuji se Karel Vlcek a nekteré fotky mužete videt na http://www.skalnioblasti.cz v kolekci fotek

 

Muj email pro spojení je infoforma@seznam.cz, telefon 776 358 499.


 Vaše reakce:
Pravidla pro příspěvky na vývěsce:

a) Vývěska je určena pouze pro vzkazy, týkající se členů TJ Český ráj, dění okolo skalních oblastí Hruboskalska nebo lezeckých aktivit obecně.

b) Tato vývěska zejména není určena pro jakoukoliv komerční reklamu, osobní výpady někoho proti někomu, politickou agitaci, texty obsahující vulgární výrazy apod.

c) Vzkazy, které se nevejdou do bodu a) nebo spadnou do bodu b) budou smazány.

Poznámka:

Do pole vpravo od "zapsal" vložte prosím výsledek jednoduchého násobení. Je to nutná ochrana proti robotům, kteří sem zapisují mnoho nesmyslných hlášek. Jen připomínáme, že násobení nulou dává vždy nulu.
zapsal: kolik je 7*6
TJ Český ráj
429 historických fotek

Foto: Hore zdar - Frantošek Patocka a slicné devce

Historie
Ostatní
Přihlášení administrátora:
 Jméno:
 Heslo:
Fulltext vyhledávání v článcích:
 
Redukovaná mobilní verze
hruboskalsko.cz, 2004-2018
kontakt: Zdeněk Strnad