Chovejme se tak, aby skály zůstaly v dobrém stavu i pro další generace!
Lezecké podmínky:
Skály suché,
lezení povoleno!

21. 5. 2018
Skály
Co je potřeba vědět a znát,
když jedu lézt na
Hruboskalsko?
Zápis vzkazu na server hruboskalsko.cz
cmd=44&id_matka=1733
 Obsah vzkazu:

Ahoj,
pokud by nekdo mel zajem cca na konec unora mam privatne domluveno “trhani” uvazku ve zkusebne SR. Pokud by Vas tedy nekoho ze zvedavosti zajimala zbytkova pevnost Vasich vyrazenych starych uvazku ke kterym jiz nemate zadny citovy vztah, tak dejte vedet. Myslim starej jako starej...ne aby tam manzelky na roztrhani posilaly svoje “stary”Veselý oblicejVeselý oblicej:):).... Nejedna se o zadne ofiko testovani. Jen chci proste vedet kolik moc jeste opotrebovany uvazek vydrzi, jak se snizila pevnost po letech pouzivani uvazku, UV zareni, opotrebovane svy, prodrbane nohavicky, prezky, unava materialu....atd. Kdyztak pro více info tel. 602 265 700

 Vaše reakce:
Pravidla pro příspěvky na vývěsce:

a) Vývěska je určena pouze pro vzkazy, týkající se členů TJ Český ráj, dění okolo skalních oblastí Hruboskalska nebo lezeckých aktivit obecně.

b) Tato vývěska zejména není určena pro jakoukoliv komerční reklamu, osobní výpady někoho proti někomu, politickou agitaci, texty obsahující vulgární výrazy apod.

c) Vzkazy, které se nevejdou do bodu a) nebo spadnou do bodu b) budou smazány.

Poznámka:

Do pole vpravo od "zapsal" vložte prosím výsledek jednoduchého násobení. Je to nutná ochrana proti robotům, kteří sem zapisují mnoho nesmyslných hlášek. Jen připomínáme, že násobení nulou dává vždy nulu.
zapsal: kolik je 4*7
TJ Český ráj
429 historických fotek

Foto: Lebka, Stará cesta, R. Kuchar, J. Kysela, 1948

Historie
Ostatní
Přihlášení administrátora:
 Jméno:
 Heslo:
Fulltext vyhledávání v článcích:
 
Redukovaná mobilní verze
hruboskalsko.cz, 2004-2018
kontakt: Zdeněk Strnad