Chovejme se tak, aby skály zůstaly v dobrém stavu i pro další generace!
3
Lezecké podmínky:
Skály místy mokré,
lezení podmíněně povoleno!

Skály
Co je potřeba vědět a znát,
když jedu lézt na
Hruboskalsko?
Zápis vzkazu na server hruboskalsko.cz
cmd=44&id_matka=32514
 Obsah vzkazu:

ÁDR VAROVÁNÍ PARKOVÁNÍ !!!

Včera jsem byl stoupat na Křižáku a parkoval jsem dole na centrálním parkovišti. Při vjezdu jsou nové závory, které večer brání v přenocování. To mě mělo varovat. Ráno jsem v 8.30 už v pohodě zaparkoval a šel do skal. Při odjezdu v 16.45 jsme při placení zažili šok, z kterého jsem měl do rána divoký sny. Od minulého pondělí totiž platí nový ceník, který za 100,-Kč hradí pouze 4 hodiny a pak připočítává za další započatou plus 50,-Kč. Celkem jsem tedy za den (naštěstí jsme přišli už v půl pátý) platil 350,-Kč a protože jsme jeli každý z jiného směru dali jsme za dvě auta 700,-Kč. Jak moc to souvisí s opatřením proti Polákům nechci spekulovat. Osobně si myslím, že někdo přišel nato jak by ta zlatá slepice mohla snášet ještě víc zlatejch vajec. Tak bacha.

Bojsa


 Vaše reakce:
UPOZORNĚNÍ

Nezneužívejte prosím VZKAZY k nějakým nesouvislým, irelevantním nebo rádoby vtipným výlevům proti omezením, vyplývajících z vyhlášeného nouzového stavu na celém území ČR.

Vyhlášená omezení mají velmi racionální základ a smysl, a proto všechny lezce prosíme, aby je respektovali!


Pravidla pro příspěvky na vývěsce:

a) Vývěska je určena pouze pro vzkazy, týkající se členů TJ Český ráj, dění okolo skalních oblastí Hruboskalska nebo lezeckých aktivit obecně.

b) Tato vývěska zejména není určena pro jakoukoliv komerční reklamu, osobní výpady někoho proti někomu, politickou agitaci, texty obsahující vulgární výrazy apod.

c) Vzkazy, které se nevejdou do bodu a) nebo spadnou do bodu b) budou smazány.

Poznámka:

Do pole vpravo od "zapsal" vložte prosím výsledek jednoduchého násobení. Je to nutná ochrana proti robotům, kteří sem zapisují mnoho nesmyslných hlášek. Jen připomínáme, že násobení nulou dává vždy nulu.
zapsal: kolik je 2*3
TJ Český ráj
431 historických fotek

Foto: Blatník-Údolní cesta R.Kuchar

Historie
Ostatní
Přihlášení administrátora:
 Jméno:
 Heslo:
Fulltext vyhledávání v článcích:
 
Redukovaná mobilní verze
hruboskalsko.cz, 2004-2020
kontakt: Zdeněk Strnad
Jimmy