Chovejme se tak, aby skály zůstaly v dobrém stavu i pro další generace!
4
Lezecké podmínky:
Skály suché,
lezení povoleno!

Skály
Co je potřeba vědět a znát,
když jedu lézt na
Hruboskalsko?
Zápis vzkazu na server hruboskalsko.cz
cmd=44&id_matka=32588
 Obsah vzkazu:

Dnes jsem na Majáku zapíchla malu nepálskou vlaječku na památku mého velkého kamaráda, guida, horolezce - Everest, Pumori, Ama Dablam a desítky dalších kopců, který inicioval spoustu humanitárních projektů v Nepálu, kluka, který před lety pracoval na horské chatě v Tyrolsku a ve volných chvílích lezl, kluka, který jen letmo navštívil ČR, Český Krumlov a se kterým jsem se domlouvala, že do Čech přiletí a zalezeme si na Hrubici...Tento úžasný kluk tragicky zahynul na motorce vinou řidiče nákladáku a který po sobě zanechal manželku a dvě malé děti. Čest památce Pucchanba Lhomi, kluka, který by byl touto skalní scenérií absolutně nadšen, bohužel ji nikdy neuvidí.Děkuji, že vlaječku necháte na svém místě.


 Vaše reakce:
UPOZORNĚNÍ

Nezneužívejte prosím VZKAZY k nějakým nesouvislým, irelevantním nebo rádoby vtipným výlevům proti omezením, vyplývajících z vyhlášeného nouzového stavu na celém území ČR.

Vyhlášená omezení mají velmi racionální základ a smysl, a proto všechny lezce prosíme, aby je respektovali!


Pravidla pro příspěvky na vývěsce:

a) Vývěska je určena pouze pro vzkazy, týkající se členů TJ Český ráj, dění okolo skalních oblastí Hruboskalska nebo lezeckých aktivit obecně.

b) Tato vývěska zejména není určena pro jakoukoliv komerční reklamu, osobní výpady někoho proti někomu, politickou agitaci, texty obsahující vulgární výrazy apod.

c) Vzkazy, které se nevejdou do bodu a) nebo spadnou do bodu b) budou smazány.

Poznámka:

Do pole vpravo od "zapsal" vložte prosím výsledek jednoduchého násobení. Je to nutná ochrana proti robotům, kteří sem zapisují mnoho nesmyslných hlášek. Jen připomínáme, že násobení nulou dává vždy nulu.
zapsal: kolik je 8*7
TJ Český ráj
431 historických fotek

Foto: Milan Meier a Miroslav Cerný, Hruboskalská údolícka (asi Deštové údolí), 1970.

Historie
Ostatní
Přihlášení administrátora:
 Jméno:
 Heslo:
Fulltext vyhledávání v článcích:
 
Redukovaná mobilní verze
hruboskalsko.cz, 2004-2020
kontakt: Zdeněk Strnad
Jimmy