Chovejme se tak, aby skály zůstaly v dobrém stavu i pro další generace!
3
Lezecké podmínky:
Skály místy mokré,
lezení podmíněně povoleno!

Poznámka k aktuálním lezeckým podmínkám: Po 12:00
Skály
Co je potřeba vědět a znát,
když jedu lézt na
Hruboskalsko?
Článek na serveru hruboskalsko.cz
Jarní oddílový zájezd- Kácov na Sázavě

se uskuteční o víkendu 20.-22. března. Z Turnova je to 146 km (1,5 hod.). Průvodce na skály najdete na http://www.lezec.cz/pruvodcx.php?key=1549 , jsou tam cesty pro všechny výkonnostní kategorie. Ubytování je předjednáno v penzionu Bisport Kácov ( https://www.bisport-kacov.cz/ ). Do skal je to asi 2km. Je tam společenská místnost a dětský koutek, kde se o nás budou během večera starat co se týče nápojů.

Info o ubytování:

Protože vás je více jak 20 osob, nebudeme po vás chtít doplatek za topení, který chceme po malých skupinkách. Cena je tedy 245,-/os/noc včetně poplatků obci, pokud budete mít vlastní spacák, kdo bude chtít zapůjčit lůžkoviny, doplatí 100,-/os/pobyt.

Snídaně, večeře není problém, tento víkend budu k dispozici i já, tak se o vás po jídelní stránce ráda postarám:) Snídaně i večeře jsou v zimním období podávány v klubovně (společenské místnosti). Čas snídaní přizpůsobíme dle vás.

Snídaně jsou podávány formou švédského stolu: najdete tu kávu, čaj, horkou čokoládu, kakao, pečivo, šunku, sýry, máslo, marmelády... zeleninu, cereálie... Každý si vezme na co má chuť.

Večeři si můžete vybrat z nabízených jídel , jelikož nejsme restaurace, je možné se pro skupinu vaší velikosti zvolit max 2 jídla, která uvaříme. Další možnost večeře je kýta z grilu. K večeřím je možné připravit polévku (gulášová, brokolicová, pórková, květáková, tomatová). 

Rekapitulace cen:

Ubytování: 245,-/os/noc

lůžkoviny: 100,-/os/pobyt

snídaně dospělý : 90,-/os

snídaně dítě do 10 let : 65,-/os

večeře: 90,- /os  (pečené kuře, guláš, kuře na paprice, zapečené brambory) 

příp. s polévkou za 120,- /os  

Kdo víte, že chcete jet, napište mi prosím na mail (homolka.miloslav@worldonline.cz), 2 týdny před Vás obvolám a domluvíme se jak s jídlem ap.  zpět ...
TJ Český ráj
431 historických fotek

Foto: Valerián "Rišík" Karoušek, Tatry, asi 60. léta 20. století.

Historie
Ostatní
Přihlášení administrátora:
 Jméno:
 Heslo:
Fulltext vyhledávání v článcích:
 
Redukovaná mobilní verze
hruboskalsko.cz, 2004-2020
kontakt: Zdeněk Strnad
Jimmy